Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vrh H Gasko Prim

narození 7.8. 2009

matka:

ZETA Gasko Prim (Prima Gasko Prim x Kody Plavý vítr)

výstavy: CAC ČR, res. CAC ČR, 3x CWC, res. CACIB, Ch. Polska

zkoušky: ZZO, ZOP, ZPU1

 Hádés  pes  čzn
 Hannibal  pes  čzn
 Hasam  pes  čzn
 Hektor  pes  pl
 Hermés  pes  pl
 Herodes  pes  čzn
 Helady  fena  čzn
 Hennesy  fena  pl
 Hespa  fena  čzn
 History  fena  čzn

5.6. 2010

Dnes se tři štěňata z tohoto vrhu (Hannibal, Hermés a History) zúčastnila SVODU MLADÝCH v Mladé Boleslavi.

Obrazek

A takhle si bafíci hráli i s tatínkem, aneb hon na History.

 

Obrazek

Obrazek

 

30.9. 2009

Ještě než šla první štěňátka k novým páníčkům, navštívili je naši dobří kamarádí Vítek a Dana Veselí. Protože bylo moc hezké počasí, tak Vítek udělal spoustu moc krásných foteček, které najdete na jejich rajčeti.

25.9. 2009

Ve čtvrtek jsme jeli opět navštívit Čikovi první potomky. Protože už řádně povyrostli, tak už se brzy rozjedou do nových domovů a my jsme je asi naposled viděli všechny pohromadě. Od minulé návštěvy opravdu hodně vyrostli. Je to hromada krásných chlupatých živých kuliček. Všichni znakáčci vypadají, že budou mít hezké znaky a plaváčci jsou také akorát. Začínají být trochu znát rozdíly mezi fenkami a psi.

Na rozloučenou jsme každému miminu přivezli balíček s pamlsky, hračkou a kontaktem na nás, a tak doufáme, že od nových majitelů dostaneme občas nějakou zprávu či fotku, abychom věděli, jak se jim daří.

Na návštěvě jsme byly navečer, a fotky podle toho vypadají.

Obrazek

Obrazek

Dárečky pro štěňátka od tatínka

Obrazek

27.8. 2009

Už jsme to nemohli vydržet a tak jsme si domluvili první návštěvu štěňátek u Jany Svobodové. Protože je teplo, tak jsou štěňátka s maminkou ve venkovním kotci se zateplenou boudou. Všechna se mají čile k světu a jak jsme viděli, tak všem moc chutná. Jsou to ještě batolata, ale už jsou zvědavá a je těžké uhlídat těch deset kuliček na jednom místě. Zeta je starostlivá máma, celou dobu sledovala, jestli jsou všechna v pořádku.

Obrazek

Obrazek

 

Obrazek

 

8.8. 2009

Včera večer se narodila první štěňátka po Čikovi. Je jich 10 - 4 znakatí pejsci, 2 plaví pejsci, 3 znakaté a 1 plavá fenečka. Zeta i mimina jsou prý v pořádku. Můžete se na ně podívat na stránkách ch. s. GASKO PRIM.

30.6. 2009

Dnes byla Zeta na ultrazvuku, který potvrdil její březost.

Pokud máte někdo zájem o štěňátko po Zetě Gasko Prim a Čikouškovi (Cyrol Bukový háj), tak kontaktujte přímo paní Svobodovou na tel. +420 602 428 626

23.6 2009

Paní Svobodová mi již psala, že si je skoro jistá, že Zeta je březí, takže se můžeme těšit na miminka po Čikouškovi.

8.6. 2009

Máme jednu novinku. Dnes k nám přijela Zeta Gasko Prim na krytí. Všechno proběhlo v pořádku (já jsem byla pracovně v zahraničí, takže jsem u toho nebyla).

 

Obrazek