Jdi na obsah Jdi na menu
 


5.6. 2010 se History zúčastnila SVODU MLADÝCH v Mladé Boleslavi.

svodový kód: 5/2a,4f/E4  výška 58 cm

Obrazek

 

Obrazek

 

 

6.3. 2010

 

Obrazek

 

26.11. 2009

Dnes mi přišel krásný email. Byly v něm fotky Čikouškovi dcery History Gasko Prim. Je moc krásná. Doma jí říkají Ory.

Dovolím si zde citovat email:

"Ory nám dělá radost. Hlavně svou povahou. Je opravdu (pro mě až neuvěřitelně) přátelská, vyrovnaná a nebojácná. Skoro ničeho se nebojí a nelekne, nerozhází ji vlak, jízda tramvají, pobyt v Pražském centru. Všechno zvládne s přehledem, anebo se velice rychle nechá uklidnit a tváří se, jako by tramvají jezdila odjakživa:-) Lidí a psů se nebojí už vůbec, naopak, je k nim velmi přátelská, vrtí ocáskem a ráda se nechá hladit. A hry se psy přímo zbožňuje. Dokonce už viděla i krávy, a ty ji dočista fascinovaly. Asi se v ní probudily geny starého selského psa-chtěla k nim, vrtěla ocasem, a jedné odvážné krávě, co přišla až k ohradníku, dokonce olizovala čenich.

Taky je moc chytrá, brzy pochopí, co od ní chci. Občas ale taky umí dělat, že vůbec nerozumí. Má moc ráda děti, hlavně ty naše, ale i cizí by ráda olizovala-jenže ne všechny maminky mají pro to pochopení, takže v tom si Ory musí nechat zajít chuť.


Stále je strašně žravá. Na očkování se vážila a měla 13 kg. "

Máme velkou radost, že má vyrovnanou povahu, a že je tak krásná. Budeme se těšit na další zprávičky o Orynce a doufáme, že se ozvou i další sestřičky a bráškové.

Obrazek

Obrazek