Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vrh B ze Starého Rejvízu

narození 3.10. 2009

matka:

JETTY Plavý vítr (Hetty Plavý vítr x Ben z Drahlova)

výstavy: res. CAC (speciální výstava)

 Bruno pes  č
 Bentley  pes  pl
 Blondie  fena  pl
 Beruschka  fena  č
 Berenika  fena  č
 Brittany  fena  č
 Blackberry  fena  č
 Brusinka  fena  č

 26.9. 2010 se čtyři fenky z vrhu zúčastnili svodu mladých v Kroměříží. Věechny jsou jak přes kopírák, lze je poznat pouze podle páníčků.

 

b-ze-stareho-rejvizu.jpg

22.11. Návštěva štěňátek

 

O víkendu jsme byli všichni tři navštívit štěňátka z „B“ vrhu ze Starého Rejvízu. Vzali jsme sebou i Markovu maminku, která jako velká milovnice psů neodmítla naší nabídku na výlet. Do Rejvízu jsme dorazili dopoledne a hned se na nás sesypala hromada chlupatých (hlavně černých) kuliček. Přivítala nás i jejich maminka Jetty a její dcera Arya z prvního vrhu. Po chvíli jsme přivedli Čikouška, aby se podíval, jaké má krásné dětičky. Díval se na nás s dotazem v očích: „Co to je? Dejte to pryč, ať to nezašlápnu.“ Stál na místě a bál se pohnout, aby jim neublížil. Dlouho jsme se od štěňátek nemohli odtrhnout. Když se nám to povedlo, tak jsme všichni vyrazili s páníčky a Aryou na procházku do lesa. Jetty zůstala doma a hlídala, aby se štěňátkům něco nestalo. Po návratu jsme si ještě pohráli s miminky, popili kafíčko s páníčky a hezky si popovídali. Mezitím si přijeli noví majitelé pro jedinou plavou fenečku jménem Blondie. Odcestovala až do daleké Varšavy (čekala jí sedmihodinová cesta domů). Potom jsme se i mi vydali na cestu domů.

Fotky naleznete zde.

 19.10.2009

 

Obrazek

Obrazek

4.11. 2009

Včera se během dne narodilo deset krásných štěňátek fence Jetty Plavý vítr a našemu hrdému otci Čikouškovi.

Opět je poměr 6:4, ale tentokrát je více holek.

5 černých a 1 plavá holčička

2 černí a 2 plaví kluci.

Maminka i štěňátka jsou vpořádku.

Pojedeme se na ně podívat až trochu povyrostou. Moc se na to těšíme.

 Obrazek

 21.9. 2009

V pátek jsem dostala email od páníčka Jetty Plavý vítr, že se pěkně kulatí a že to vypadá, že štěňátek bude docela dost. Narodit se mají začátkem října. Pokud by měl nekdo zájem o štěňátka po Jetty Plavý vítr a našem Čikovi, tak kontaktujte Turkovi.

 30.8. 2009

Podle ultrazvuku je Jetty březí.

5.8. 2009

Hned po návratu z naší dovolené za Čikem přijela další nevěsta - Jetty Plavý vítr. Je to černá, moc hezká a milá fenka. Krytí proběhlo bez problémů v neděli 2.8. a následující úterý.

Obrazek