Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co se dělo v únoru a březnu

14. 3. 2010

Dlouho jsme neaktualizovali stránky, protože jsme si na měsíc odskočili na druhou stranu zeměkoule. Čiko zůstal doma a netrpělivě nás každý den vyhlížel.

Zatímco jsme byli pryč se začala hárat Drew Marry Gora Monte, která si to koncem minulého roku rozmyslela a znovu začala až v únoru. Naštěstí jsme byli domluveni, takže Marry mohla přijet. Počasí prý bylo velmi nevlídné, ale i přes to ke spojení došlo, takže se těšíme na zprávu o březosti.

Jessy ze Slovenska bohužel nezabřezla. Čtrnáct dní po krytí měla problémy s páteří, takže to vlastně přišlo vhod a její páníčci chtějí při dalším hárání přijet znovu. Tentokrát tu zůstanou déle, abysme mohli jednou překrýt, aby bylo jistější, že zabřezne.

Unie Gasko Prim zabřezla a můžeme se těšit na další nadílku štěňátek. Případní zájemci mohou kontaktovat paní Mazurovou (tel. 605058283). Z tohoto spojení můžeme očekávat všechny tři barevné varianty.

Z Finska mi přišla hromada fotek a nějaká videa. Hned, jak se k tomu dostanu sem nějaké dám. Štěňátka se mají čile k světu, od čtyř týdnů běhají po sněhu a jsou to nádherní medvídci.

Dnes jsme byli po dlouhatánské pauze ve Spytě na cvičáku. Čiko mě velice překvapil. Chůze u nohy výborná, sedni, vstaň taky, jen bojujeme s rychlostí lehání a pomalým a šikmým přesednutí při aportu. Obrana se taky vydařila. Snad mu to chvíli vydrží.